Kā Likt Likmes uz Handbolu

Ja jums patīk handbols, jūs, iespējams, esat domājis par derībām uz rezultātiem. Tomēr spēlei ir daudz vairāk iespēju. Piemēram, jūs varat likt likmes uz spēles virs/zem summām. Ar šāda veida likmēm jūs derat, ka komanda gūs vairāk vārtu nekā pretinieki vai komanda gūs mazāk vārtu. Izredzes uz uzvaru/zaudējumu kopsummā ir no -110 līdz +130.

Varat arī veikt likmi uz turnīra uzvarētāju. Lielākā daļa handbola turnīru tiek rīkoti katru gadu, un likmēs par tiešajiem uzvarētājiem tiek prasīta uzvarētāja komanda. Izmaksas tiek noteiktas pēc naudas līnijas koeficientiem uz katras komandas nosaukuma. Ja jūs uzvarēsit, jūs laimēsiet noteiktu summu. Ja tu zaudēsi, tu zaudēsi. Tātad, jūs varat likt likmes uz spēles kopējo summu, kas ir mazāka/pārsniegta, un joprojām gūt peļņu.

Izredzes uz handbola maču ir ļoti dažādas, un jums ir jāzina katra mača likmju iespējas. Vācijas Bundeslīga ir populārākā līga pasaulē un sākas augustā. Tajā ir 18 komandas, un tajā ir paaugstināšana un izkrišana. Citas sporta sacensības ietver Spānijas Liga ASOBAL, kurā piedalās sešpadsmit komandas, un LNH Starligue, kurā ir 14 komandas. Tas ir aizraujošs veids, kā likt likmes uz spēli.

Handbola spēles bieži ir īsākas, tāpēc varat skatīties tiešraidi, lai redzētu, vai varat atrast lielisku cenu. Atšķirībā no futbola handbola spēles ilgst 60 minūtes un var nodrošināt stabilu peļņu. Protams, jūs varat izņemt naudu jebkurā laikā. Bet, ja jūs to izdarīsit priekšlaicīgi, jūs zaudēsiet maksimālo iespējamo laimestu. Ja izdodas atrast labāko cenu, varat izņemt naudu, kad izredzes ir viszemākās.

Tāpat kā futbolā, arī handbola derību iespējas ir ļoti dažādas. Lai gan jūs varat izvēlēties no dažādiem likmju veidiem, vislabāk ir izvēlēties augsta līmeņa komandu. Neatkarīgi no tā, kā izvēlaties likmes, ir daudz veidu, kā likt likmi uz spēli. Ir arī plašs derību iespēju klāsts. Patiesībā jūs pat varat likt likmi uz neizšķirtu. Ir daudz dažādu handbola derību padomu avotu, lai pārbaudītu ikdienas spēles.

Handbola derību iespējas ir no vienkāršas līdz sarežģītai. Piemēram, jūs varat likt likmes uz spēles laikā gūto vārtu skaitu. Vārtu gūšanas spēle ir lieliska vieta, kur likt likmi uz kopējo summu. Kopumā 45 vārti ir ideāla likme šī sporta veida cienītājiem. Šī likme atmaksāsies, ja abas komandas gūs vairāk vārtu nekā pretinieki. Pārējās divas handbola derību iespējas ir virs/zem likmes.

Vēl viena handbola derību iespēja ir likt likmes uz to, cik daudz komanda uzvarēs mačā. Šī likme tiek veikta, izmantojot vienkāršu virs/zem likmes struktūru. Ja komanda uzvar ar noteiktu summu, tā uzvar. Tomēr komanda, kas ir mazāka par norādīto summu, nav tiesīga uzvarēt. Ja kopējā likme ir mazāka/pārsniegta par galīgo rezultātu, likme ir zaudēta.