Handbola Derību Veidi

Ir daudz handbola likmju veidu, tostarp uzkrājošās likmes, handikapa likmes un spēles derības. Visi no tiem var nodrošināt stabilu ieguldījumu atdevi, taču vislabāko cenu varat atrast, apskatot visus dažādos pieejamos tirgus. Ir arī handikapa likmes, kuru mērķis ir līdzsvarot rezultātus, veicot likmes uz to pusi, kura, jūsuprāt, uzvarēs ar noteiktu starpību. Šī likme ir vispopulārākā no visām handbola derību iespējām.

Cits handbola derību veids ir piedāvājuma likme, kas ir lieliska izvēle tiem, kam patīk analizēt handbola spēles un izsekot savu komandu sniegumam visas sezonas garumā. Jūs varat likt likmi uz komandas vai atsevišķa spēlētāja gūto vārtu skaitu. Šīs izredzes parasti ir augstākas nekā pārējiem diviem veidiem, taču jāatceras, ka tās ir grūtāk novietot nekā pārējos divus. Tā vietā jūs varat likt likmes uz fiksētu summu visām spēlēm pēc kārtas bez neizšķirtām.

Nākotnes likmes ir pieejamas arī uz handbola spēlēm. Izmantojot šīs likmes, jūs varat veikt likmi par to, vai komanda uzvarēs līgā vai turnīrā. Varat arī likt likmi uz komandas iespēju iekļūt grupu turnīrā vai visas sezonas garumā. Šis handbola derību veids ļauj izdarīt likmi uz spēles iznākumu tā, kā tas notiek. Jāņem vērā, ka izredzes uz katras komandas sniegumu atšķiras. Jūs vienmēr varat izdarīt likmi, kas ir dažu dolāru vērtībā.

Populārs handbola derību veids ir handikapa likme. Tas ir specifiskāks nekā pārējie divi likmju veidi. Likmēs par handikapu jūs aplēšat, cik vārtus komanda gūs. Šī likme handbolā ir ļoti izplatīta, jo abas komandas bieži gūst vismaz 20 vārtus. Vairumā gadījumu jūs vēlaties likt likmes uz komandu, kurai ir priekšrocības mājas skatītāju vidū. Tāpēc pirms likmes veikšanas ir svarīgi saprast, kā vide ietekmēs spēles iznākumu.

Cits handbola derību veids ir likme virs/maz. Šīs likmes pamatā ir vienkārša divvirzienu likmju struktūra. Bukmeikers nosaka kopējo spēles punktu skaitu, pamatojoties uz komandu talantu un prasmēm. Derību veicējiem ir jāizlemj, vai gala rezultāts būs augstāks vai zemāks par publicēto rezultātu. Tomēr šis likmes veids ir sarežģītāks nekā virs/zem likme, kuras pamatā ir komandas galīgais rekords.

Ir daudz handbola derību veidu, un jūs vēlaties izvēlēties tos, kuros jūtaties visērtāk. Dažas no vienkāršākajām likmēm ir maču uzvarētāju likmes, virs/zem likmes un likmju likmes. Neatkarīgi no jūsu vēlmēm ir svarīgi pieturēties pie tiem, kurus labi pazīstat, un jums ir laba izpratne par to, kā izdarīt likmi. Un nekad neaizmirstiet, ka derības uz zem/virs likmes ir vissarežģītākais veids.